Golf tutkunlarının yeni gözdesi…

Eşsiz bir yaşam tarzı sunan ve bölgenin en büyük golf tesisi olan Kuşadası International Golf Club; zengin doğası ve maksimum konfor için hazırlanmış alanları ile golf tutkunlarının, sevdikleri ile birlikte kaliteli zamanlar geçireceği bir atmosfer sunuyor.

Tesise sadece 15 dakika uzaklıkta yer alan ve transfer hizmeti ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz Kuşadası International Golf Club, 18 delikli şampiyona golf sahası ile zoru seven profesyonellere hitap ettiği gibi yeni başlayanların da heyecan duyacağı parkurları bünyesinde bulunduruyor. Türkiye’nin ve dünyanın seçkin profesyonellerinin eğitmenliği eşliğinde her yaştan golf meraklısına hitap eden kurs paketleri, yılın 12 ayı Ramada misafirlerini bekliyor.

Club House

Ege Denizi’nin ışıl ışıl suları ve yanı başındaki milli parka hakim konumu ile dikkat çeken Kulüp Evi’nin eşsiz atmosferinde, başarınızı kutlama imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca restoranında da leziz Ege yemeklerinin, dünya mutfağından enfes tatların ve geniş şarap seçeneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz teraslarda manzaranın keyfine varabilirsiniz.

Pro Shop

Kuşadası Golf Club Pro Shop´tan; en iyi markaların spor kıyafetlerine, golf ekipmanlarına ve hediyelik eşyalarına ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Golf Akademisi

Kuşadası Golf Akademisi her yaştan, farklı deneyim seviyelerindeki misafirlere çok çeşitli golf paketleri sunuyor. Tüm dersler, en güncel eğitim teknolojilerine erişim olanakları ile lisanslı PGA uzmanları tarafından veriliyor. Öğrenme deneyiminin yanı sıra akademi; golfe başlayabileceğiniz ya da mevcut golf deneyimlerinizi geliştirebileceğiniz en samimi ve anlayışlı ortama sahip yerlerden biri olarak sizi bekliyor

Galeri