Minik Misafirlerin En Mutlu Olduğu Yer…

Çocukların güvenliğini ve neşesini ön planda tutan Ramada Resort By Wyndham Kuşadası & Golf, profesyoneller gözetiminde 4-12 yaş arası çocuklara mini kulüp hizmeti sunuyor.

Mini kulübün hemen yanında bulunan oyun alanında, çocuk misafirler animatörler eşliğinde eğlenceli anlar yaşayabilir. Ayrıca oyun alanındaki trambolinde de eğlence dolu vakit geçirmek çocuklar için ayrı bir keyif…

* Ramada Resort By Wyndham Kuşadası & Golf, 2. ve 3. kişi/kurumlara haber vermeksizin konseptte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hikaye Saati

Ramada Resort Kuşadası Golf, minik misafirlerin unutulmaz bir tatil deneyimi yaşaması için her detayı düşündü. Hayal güçlerine keyifli bir yolculuk sunan hikaye saatleri, çocukları büyülü dünyalara taşır.

Birbirinden Güzel Aktiviteler

Eğitici ve öğretici birbirinden güzel atölyeler ile minik misafirler, tatilde sıkılmadan vakit geçirme fırsatı bulabiliyor.

Geleneksel Oyunlar

Geleneksel oyunlarla çocuklar eğlenceye doğru bir yolculuğa çıkıyor. Kültürel mirasın keşfi, sosyal becerilerin gelişimi ve unutulmaz anılar için harika bir etkinlik.

Mutfak Atölye Çalışmaları

Lezzet dolu mutfak atölyelerinde çocuklar kendi şeflerini keşfediyor. Yaratıcılıklarını serbest bırakan, mutfak sanatının inceliklerini öğrenen minik misafirler için unutulmaz bir deneyim.

Ramada Resort By Wydham Kuşadası & Golf'ü Keşfedin!

Ramada Resort By Wydham Kuşadası & Golf'ü Keşfedin!

Galeri